Wizerunki Kosmitów sprzed 10 tysięcy lat

Naukowcy dokonali w jaskiniach w stanie Chhattisgarh, w środkowo-wschodnich Indiach fascynującego odkrycia, którym są petroglify stworzone ok. 10 tysięcy lat temu.

Archeolodzy chcą poprosić o pomoc amerykańską NASA i Indyjską Organizację Badań Kosmicznych (ISRO), aby pomogły im dokładnie zbadać znalezisko, ponieważ wyraźnie pokazują one wizerunki istot z kosmosu oraz statki kosmiczne, którymi przylecieli oni na Ziemię. W jaskiniach Chandeli i Gotitola znajdujących się w rejonie Charama 10 tysięcy lat temu żyły plemiona koczownicze. Naukowcy są zdania, że mogli oni mieć kontakt z Kosmitami lub mieli jakąś wiedzę na ich temat. Prawdopodobnie miało to dla nich tak duże znaczenie, że postanowili uwiecznić to na ścianach jaskiń dla następnych pokoleń.

Naukowcy zrobili wywiad z mieszkańcami pobliskich wiosek. Okazuje się, że najstarsi mieszkańcy opowiedzieli im nie mieszczące się w głowie historie przekazywane z pokolenia na pokolenie. Głoszą one, że kiedyś na Ziemię przybyli w okrągłych, latających obiektach „Ludzie Rohela”, czyli małe, niezwykle inteligentne istoty. Przebywały one przez jakiś czas z ludźmi, a później zabrały dwóch najmądrzejszych mieszkańców wioski na pokład UFO i już nigdy nie wróciły.

Na petroglifach naukowcy są w stanie dostrzec obcych, ich statki kosmiczne oraz skafandry, które chroniły ich przed naszą atmosferą. Miejmy nadzieję, że naukowcy z ISRA i NASA pomogą wyjaśnić tę fascynującą zagadkę.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *