UFO podczas transmisji na żywo?

NASA postanowiła udostępnić obraz na żywo z kamer zainstalowanych na ISS*. Dzięki temu możemy zobaczyć Ziemię i wszystko to, co ciekawego dzieje się na orbicie. A wygląda na to, że ostatnio coś się działo…

UFO podczas transmisji na żywo?

Przeważnie obraz jest dość statyczny, ale gdy w obiektywach kamer pojawi się coś innego niż Ziemia – NASA przerywa transmisję. Dlaczego tak się dzieje? Można się tylko domyślać, że NASA chce coś przed nami ukryć. To oczywiście zdanie zwolennika teorii spiskowych, do grona którego się nie zaliczam. Niemniej jednak mój umysł jest otwarty i dopuszczam do siebie opcje, które zatwardziali naukowcy z gruntu odrzucają – „bo tak”.

Do ciekawego zdarzenia na orbicie doszło na początku kwietnia. Pracownicy NASA wyraźnie zaspali i tym razem transmisja nie została przerwana, gdy oczom „spiskowców” ukazało coś, co mogło przypominać UFO. UFO (czyli niezidentyfikowany obiekt latający) o wydłużonym kształcie pojawił się na granicy oświetlonej przez promienie słoneczne atmosfery Ziemi.

Przypadek ten został już zgłoszony do organizacji MUFON, która zajmuje się katalogowaniem i wyjaśnianiem tego typu tajemniczych zdarzeń. Tymczasem naukowcy z NASA twierdzą, że to kosmiczny śmieć (jakże by inaczej, chociaż może to oni mają rację?), jakich wiele na orbicie Ziemi. Obejrzyj poniższy film i powiedz jakie jest Twoje zdanie na ten temat – napisz je w komentarzach.

*ISS – Międzynarodowa Stacja Kosmiczna.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *