UFO na rumuńskim fresku z XIV wieku?

Niezidentyfikowane obiekty latające „UFO” pojawiają się na niebie od zarania dziejów. W internecie znaleźć można masę informacji, zdjęć i filmów, na których widoczne są takie obiekty, także sprzed kilku wieków.

UFO na rumuńskim fresku z XIV wieku

Intrygujący jest fresk, który znajduje się w należącym do dominikanów klasztorze Biserica Manastirii w mieście Sighisoara w Rumunii. Widoczny jest na nim obiekt, który wyglądem przypomina latający spodek.

Nie wiadomo czy autor fresku chciał przekazać przyszłym pokoleniom zaszytą informację o obecności takich obiektów, czy został tam zawarty, gdyż pasował do jego koncepcji. Kolejnym interesującym elementem malowidła jest napis znajdujący się pod nim, który głosi „Izrael Hoffe auf den Herrn”, co oznacza „Niech Izrael wygląda Pana”.

Antyczna moneta z UFO

Podobne obiekty pojawiały się m.in. na obrazach, monetach i innych cennych przedmiotach z okresu od IV do XVII wieku. Czy to oznacza, że obcy towarzyszą nam od bardzo dawna? Tego nie wiadomo, jednak jedno jest niemal pewne – na fresku widoczny jest niezidentyfikowany obiekt latający (UFO).

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *