Teraz możesz elektronicznie zmienić swój nastrój

Jak pięknie byłoby móc kontrolować w pełni swój nastrój – rozbudzać się do walki wtedy kiedy chcemy lub uspokajać i wyciszać wszelkie emocje. Wchodzimy chyba w nową erę, bo powstało niedawno urządzenie, które to właśnie umożliwia – to Thync.

Teraz możesz elektronicznie zmienić swój nastrój
Teraz możesz elektronicznie zmienić swój nastrój

Thync jest nakładką, którą wystarczy nałożyć na czoło i wybrać na smartfonie pożądany przez nas w danej chwili efekt – z pomocą delikatnej dawki prądu dostarczanej do odpowiednich nerwów czaszkowych i obwodowych nasz nastrój się zmienia. Jest to całkowicie bezpieczne, a krótka sesja wystarczy na około godzinną zmianę – choć jej lżejsze efekty będziemy odczuwać jeszcze przez wiele godzin.

Urządzenie to zostało opracowane przez neurologów mających łącznie 75 lat doświadczenia, a inwestorzy wsparli je kwotą 13 milionów dolarów, lecz było warto – osoby, które miały okazję wypróbować Thync twierdzą, że to naprawdę działa i efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania.

Gdy jesteśmy zestresowani możemy się łatwo uspokoić i wręcz przeciwnie – gdy musimy ruszyć do dzieła możemy się nabuzować. Problem jest jednak taki, że urządzenie to nie działa na każdym – około 20% jest uodpornione na jego działanie.

Cena wynosi 229 dolarów.

źródło

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *