Teorie spiskowe, HAARP i ludzki mózg

W teoriach spiskowych, istnieją takie, które informują iż już od dawna nauka pracuje nad sterowaniem ludźmi za pomocą fal o ekstremalnie niskiej częstotliwości. Na tej właśnie częstotliwości pracuje ludzki mózg i podobno narażony na odpowiednią częstotliwość, jest w stanie wprawić człowieka w radość, agresję, a nawet głęboką depresję.

Teorie spiskowe, HAARP i ludzki mózg
Teorie spiskowe, HAARP i ludzki mózg

Czy manipulacje urządzeniami transmitującymi odpowiednie fale, można by wywołać w kimś stan emocjonalny, w którym człowiek nie jest sobą i może dokonać takich potworności? Jedno jest pewne, ludzkość potrzebuje nowej broni, takiej która nie zostawia skażenia radioaktywnego, a która pomoże wygrać wojnę.

W teoriach spiskowych wiele kontrowersji budzą instalacje typu HAARP które rzekomo mogą mieć zastosowanie w tego typu eksperymentach, jak jednak wyjaśnić iż fale działają tylko na niektórych? Trudno powiedzieć, jednak fakty są takie, że świat się stacza i jest nad przepaścią, której często nie widzimy. Do jakiego stopnia dzisiejsza technologia jest w stanie przeprogramować nasze umysły?

źródło

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *