Proszę, powiedzcie mi, że to się nie działo naprawdę

Proszę, powiedzcie mi, że to się nie działo naprawdę, że takie rzeczy są możliwe tylko w Korei Północnej, a nie w Polsce w roku 2015. W Inowrocławiu ekipa wynajętych budowlańców specjalnie dla Komorowskiego udawała budowę obwodnicy miasta.

Proszę, powiedzcie mi, że to się nie działo naprawdę
Proszę, powiedzcie mi, że to się nie działo naprawdę

Może nawet nie tyle specjalnie dla Komorowskiego, co dla kamer głównych telewizji, by miały co pokazać w wieczornych serwisach informacyjnych.

Jeszcze dzień przed wizytą Komorowskiego w Inowrocławiu, w miejscu w którym przemawiał było pole. W ciągu kilkunastu kolejnych godzin nagle pojawił się ciężki sprzęt w postaci ciężarówek, koparek i walców, które zmieniły krajobraz tak, aby jak najbardziej przypominał plac budowy. Największą szopkę odwalono jednak w chwili kiedy przemawiał Komorowski. Za jego plecami ciężarówki udawały ruch jeżdżąc od lewej do prawej, koparki w kółko przewalały ziemię z jednego miejsca w drugie, a do tego walec cały czas jeździł do przodu i do tyłu po jednej linii. Tuż po opuszczeniu przez Komorowskiego miejsca „budowy”, z teren ulotniło się też większość ciężkiego sprzętu (zostały trzy pojazdy). To nie jest film Barei czy Korea Północna. To Polska pod rządami Bronisława „Bula” Komorowskiego.

źródło

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *