O dziwo – syrop nie pomógł na zapalenie opon mózgowych

Niektórzy ludzie mają tak głęboko zakorzenione w swych głowach kompletnie absurdalne poglądy, że nie zmieni tego nawet śmierć własnego dziecka. Modelowa sytuacja dla zilustrowania tej smutnej prawdy miała miejsce w Kanadzie.

O dziwo - syrop nie pomógł na zapalenie opon mózgowych
O dziwo – syrop nie pomógł na zapalenie opon mózgowych

Państwo David i Collet Stephan
Państwo David i Collet Stephan
Małżeństwo Stephan z Kanady jest parą zagorzałych anty-szczepionkowców. Uważają oni, że istnieje tajemny spisek złych firm farmaceutycznych, które tylko czyhają na okazję, by wkłuć się w ciała dzieci sącząc w ich ciała zabójcze toksyny. Pech chciał, że ich 19-miesięczne dziecko zachorowało na meningokokowe zapalenie opon mózgowych. Wspaniali rodzice, zamiast truć dziecko wynalazkami paskudnych i krwiożerczych koncernów farmaceutycznych, patrzyli jak umiera „lecząc go” syropem klonowym i wyciągiem z liści oliwnych.

Maleńki Ezekiel nie reagował na terapię, w której były odżywki białkowe oraz sok z zamrożonymi jagodami, dlatego „odpowiedzialni” rodzice zmienili mu terapię na ocet jabłkowy, czosnek, cebulę i imbir. Efekt był dość łatwy do przewidzenia – brak jakiejkolwiek poprawy zdrowia dziecka. Gdy mały Ezekiel przestał oddychać zdesperowani rodzice postanowili zadzwonić po pogotowie. Jednak zrobili to nieco za późno i po pięciu dniach wysiłków lekarzy – dziecko zmarło. Bezmyślnym rodzicom grozi więzienie za doprowadzenie do śmierci własnego dziecka.

Teraz inni anty-szczepionkowcy zbierają pieniądze na ich obronę, a państwo Stephan uparcie twierdzą, że są prześladowani przez państwo. Grozi im pięć lat więzienia, oraz utrata praw rodzicielskich nad pozostałymi dziećmi.

rawstory.com

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *