O dziwo – syrop nie pomógł na zapalenie opon mózgowych

Niektórzy ludzie mają tak głęboko zakorzenione w swych głowach kompletnie absurdalne poglądy, że nie zmieni tego nawet śmierć własnego dziecka. Modelowa sytuacja dla zilustrowania tej smutnej prawdy miała miejsce w Kanadzie.

O dziwo - syrop nie pomógł na zapalenie opon mózgowych
O dziwo – syrop nie pomógł na zapalenie opon mózgowych

Państwo David i Collet Stephan
Państwo David i Collet Stephan
Małżeństwo Stephan z Kanady jest parą zagorzałych anty-szczepionkowców. Uważają oni, że istnieje tajemny spisek złych firm farmaceutycznych, które tylko czyhają na okazję, by wkłuć się w ciała dzieci sącząc w ich ciała zabójcze toksyny. Pech chciał, że ich 19-miesięczne dziecko zachorowało na meningokokowe zapalenie opon mózgowych. Wspaniali rodzice, zamiast truć dziecko wynalazkami paskudnych i krwiożerczych koncernów farmaceutycznych, patrzyli jak umiera „lecząc go” syropem klonowym i wyciągiem z liści oliwnych.

Maleńki Ezekiel nie reagował na terapię, w której były odżywki białkowe oraz sok z zamrożonymi jagodami, dlatego „odpowiedzialni” rodzice zmienili mu terapię na ocet jabłkowy, czosnek, cebulę i imbir. Efekt był dość łatwy do przewidzenia – brak jakiejkolwiek poprawy zdrowia dziecka. Gdy mały Ezekiel przestał oddychać zdesperowani rodzice postanowili zadzwonić po pogotowie. Jednak zrobili to nieco za późno i po pięciu dniach wysiłków lekarzy – dziecko zmarło. Bezmyślnym rodzicom grozi więzienie za doprowadzenie do śmierci własnego dziecka.

Teraz inni anty-szczepionkowcy zbierają pieniądze na ich obronę, a państwo Stephan uparcie twierdzą, że są prześladowani przez państwo. Grozi im pięć lat więzienia, oraz utrata praw rodzicielskich nad pozostałymi dziećmi.

rawstory.com

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *