Niepoprawna politycznie, naga restauracja w Japonii

Pierwsza, naga restauracja została otwarta w Japonii. Wstęp tylko dla młodych i szczupłych, więc nie obyło się bez lewackich kontrowersji, bo by do niej wejść musisz się poddać mierzeniu.

Niepoprawna politycznie, naga restauracja w Japonii
Niepoprawna politycznie, naga restauracja w Japonii

Najpierw tego typu restaurację otwarto w Londynie, kolejna pojawiła się w Australii. Teraz czas na Japonię, tu jednak nie obyło się bez lewackich kontrowersji. Kto może wejść do restauracji dla naturystów? W regulaminie prywatnej restauracji „The Amrita” w Tokyo przeczytać można, że każdy gość restauracji poruszać się może po niej i jeść nago. Jedynie obsługa jest ubrana, ale także tylko w stringi. Niestety jednak nie każdy może w takim lokalu się znaleźć. Co jest niedozwolone?

Pulpet na zdjęciu na pewno nie dostanie się do restauracji dla naturystów "The Amrita" w Tokyo
Pulpet na zdjęciu na pewno nie dostanie się do restauracji dla naturystów „The Amrita” w Tokyo
  • nie wolno wnosić telefonów komórkowych
  • nie wolno nikogo dotykać
  • nie wolno mieć tatuaży
  • nie ma wstępu dla ludzi poniżej 18. i powyżej 60. roku życia
  • oraz obowiązuje zakaz wstępu dla ludzi z nadwagą

Przed wejściem każdy gość ma być mierzony i jeśli będzie zbyt tęgi – nie zostanie wpuszczony. Opłatę wejściową płaci się jednak przed zmierzeniem i zważeniem, więc jeśli Cię nie wpuszczą i tak tracisz pieniądze. Ile? Wejściówki wahają się od 131 do 536 dolarów.

Moim zdaniem całkiem słusznie. Kto chciałby konsumować i rozkoszować się smakiem potrawy, gdy przy stoliku obok rozpłaszczy się stukilowa matrona z cyckami do podłogi?

nypost.com

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *