Idealna opaska dla fanów porno

PornHub zaprezentował urządzenie stworzone z myślą o fanach filmów dla dorosłych, którzy przy okazji bardzo często korzystają z urządzeń mobilnych. Wankband, bo tak nazywa się opaska, umożliwia generowanie i przechowywanie energii wytwarzanej podczas… masturbacji. Tak, to nie pomyłka.

Pornhub Wankband
Pornhub Wankband

Urządzenie zakładane jest oczywiście na rękę, którą do wiadomej czynności używa mężczyzna. Wankband wyposażony został w specjalny mechanizm, który przy ruchach w górę i w dół ładuje akumulator, z którego można skorzystać do ładowania innych konstrukcji mobilnych, takich jak smartfony czy tablety.

Twórcy poinformowali, że zostaną uruchomione testy, do których już niedługo będą mogli się zapisywać pierwsi chętni. Trzeba powiedzieć szczerze, że taki gadżet był czymś, czego raczej chyba niewielu się spodziewało. Gratulacje za tak, hmm, ambitny pomysł.

Oczywiście mało prawdopodobne, by dało się w ten sposób naładować dane urządzenie takie jak laptop, czy choćby tablet i to nie tylko ze względu na to, ile czasu by to musiał zająć. Zarówno film, jak i strona, na której go zaprezentowano, mają upodobnić Wankband do projektów znanych z Kickstartera i całość jest raczej elementem kampanii marketingowej obliczonej na poczucie humoru jednych i oburzenie innych.

źródło

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *