Czerwone hieny rzuciły się by rozszarpać Kukiza

Media tak zwanych „obu stron barykady” z ulgą przyjęły wybuch Pawła Kukiza w telewizji Republika. Zmęczony i zirytowany Kukiz dał się podpuścić lewicowej dziennikarce i od dziś już wszystko jest po staremu.

Czerwone hieny rzuciły się by rozszarpać Kukiza
Czerwone hieny rzuciły się by rozszarpać Kukiza

Od dawna mówię, że nie ma w Polsce alternatywy dla złodziejstw, matactw, afer. Taką alternatywą dla PO, PiS, SLD czy PSL był właśnie Kukiz, ale niestety – właśnie przepadł. Lewacka dziennikarka TV Republika tak go zamęczyła pytaniami o Ukrainę, że ten wyszedł wkurzony ze studia rzucając w stronę lewackiej stacji kilka cierpkich słów. Lewackie media skierowały jego słowa ku dziennikarce TV Republika i w ten sposób ugotowały Pawła na miękko. Oczywiście lewackie media wszystko mają na taśmie poza tym faktem, ale powiedzmy, że mogły tego nie zarejestrować…

Zwróć uwagę, drogi czytelniku, jak zgodne są teraz media. Zarówno media z lewej strony, jak i – sztucznie wykreowanej – prawej strony zgodnie odsądzają Pawła Kukiza od czci i wiary. Dobrze, zgadzam się – Kukiz nie powinien dać się ponieść emocjom, ale dał się podpuścić. Lewactwo ma w końcu to co chciało – haka na głównego wroga mafii poMagdalenkowej w Polsce. Teraz wspólnie mogą świętować wyeliminowanie z gry swojego głównego wroga. Będą mogły dalej spokojnie kraść i robić Polaków w balona.

Mój przekaz trafi do bardzo wąskiego grona odbiorców. Może, przy korzystnych wiatrach, ten tekst przeczyta 1000 osób. Większość ma klapki na oczach i nie weźmie tego tekstu na poważnie – ot, kolejny frustrat z drugiego końca świata plecie jakieś bzdury. Więc być może 50 osób się nad tym głębiej zastanowi. To jest nic. Nie mam co do tego żadnych złudzeń. Układ poMagdalenkowy ma się świetnie i wszystko zostanie po staremu.

Share