Zwolennicy Teorii Spiskowych zwrócili swoje przenikliwe oczy na Antarktydę

Według zwolenników teorii spiskowych na Antarktydzie znajdują się struktury, które na pierwszy rzut oka mogą przypominać piramidy. W rzeczywistości nimi nie są, ale to nie odstrasza niezłomnych badaczy prawdziwej prawdy.

Zwolennicy Teorii Spiskowych zwrócili swoje przenikliwe oczy na Antarktydę

Pod tym linkiem w Google Maps możesz obejrzeć sobie rzekome piramidy. Faktem jest, że Antarktyda to najmniej zbadany kontynent na Ziemi i teoretycznie może skrywać pod lodem pewne niespodzianki. Według teorii niedouczonych fanatyków właśnie tam mieści się mityczna Atlantyda. Teraz fanatycy „dobudowali” do niej piramidy.

Piramida na Antarktydzie?

Domniemane piramidy położone są w kilku miejscach, a dwie z nich znajdują się zaledwie 15 kilometrów od brzegów Antarktydy i ponoć widać je nawet ze statku. Jednak gdy się im bliżej przyjrzeć – czego fanatycy z wiadomych względów nie czynią – widać wyraźnie, że są to szczególnie ukształtowane stoki górskie, gdyż grzbiety tych fenomenów natury są jednak postrzępione w sposób charakterystyczny dla górskich szczytów.

Daleki jestem od negowania wizyt przedstawicieli obcych cywilizacji na Ziemi, ale „nie wszystko złoto co się świeci”. Takie informacje trzeba filtrować i patrzeć na nie wpierw odrobinę (chociażby) krytycznym okiem.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *