Zaczął się sezon na piktogramy

Na jednym z pól w angielskim hrabstwie Wiltshire ponownie pojawił tajemniczy piktogram na polu ze zbożem. Mieszkańcy okolicy odkryli go dwa dni temu. Okolica ta od kilku lat jest światową mekką kręgów w zbożu.

Nowe piktogramy, który powstały w ostatnich 30 dniach nie przestają zadziwiać wszystkich entuzjastów manifestacji obcych cywilizacji. Doszukują się oni w nich jakiegoś przesłania lub nawiązania do ważnych wydarzeń. Niestety, podobnie jak w przypadku poprzednich tych fascynujących „dzieł sztuki”, nikt nie wie, co tak naprawdę przedstawiają i jakie jest ich prawdziwe przesłanie. Jako ciekawostkę możemy podać, że w ostatnim piktogramie, z końca maja, pojawił się półksiężyc, a dwa dni później doszło do ataku terrorystycznego w Manchesterze na koncercie Ariany Grande.

Tym razem w piktogramie zawarty jest m.in. pentagon. Czy ma to związek z wyborami w Wielkiej Brytanii? Mieszkańcy okolicy uważają, że tworzą je jacyś żartownisie, którzy dla zabawy niszczą ich zboża, ale pomimo pojawienia się już kilkudziesięciu tajemniczych symboli, do tej pory nie udało się nikogo przyłapać na gorącym uczynku.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *