Walka z lewackimi idiotyzmami serwowanymi przez Google

Google dąży do tego, by w internecie zapanowała poprawność polityczna, która ma zostać osiągnięta przez lewacką nowomowę. Użytkownicy serwisu 4chan zaczęli w proteście posługiwać się rasistowskim słowem „Nigger” (czyli „czarnuch”), które zastępują słowem Google.

walka-z-lewackimi-idiotyzmami-serwowanymi-przez-google

Google wprowadził system Jigsaw Conversation AI bazujący na systemie maszynowego uczenia się. Automatycznie wykrywa on to, co dla Google jest mową nienawiści. Jigsaw jest potężnym narzędziem, które niezwykle szybko rozwija się i umacnia swoją kontrolę nad usługami koncernu. Google wspomaga jego możliwości również nowym komunikatorem Allo, w którym nasze rozmowy posłużą do kształcenia cyfrowego asystenta.

Ostro sprzeciwiają się lewackiej, politycznie poprawnej wizji świata Google, użytkownicy popularnego serwisu 4chan. Rozpoczęli oni batalię przeciwko gigantowi. Użytkownicy 4chan zaczęli posługiwać się najbardziej obraźliwym, rasistowskim słowem języka amerykańskiego, „Nigger”, czyli „czarnuch”, które zastępują słowem Google.

walka-z-lewackimi-idiotyzmami-serwowanymi-przez-google-3

Za każdym razem, gdy ktoś chce napisać coś rasistowskiego o czarnoskórych – pisze Google. Internauci chcą w ten sposób zmusić Google do zablokowania słowa „Google”, ponieważ w innym razie, nie będzie można wymazać sensu całego kontekstu. Akcja Google i 4chana pokazuje, że nawet najbardziej zaawansowane systemy sztucznej inteligencji, nie posłużą się koniem trojańskim, w postaci uczenia się na wypowiedziach ludzi, a następnie wykorzystania swoich zdolności przeciwko nam, użytkownikom internetu.

Bez względu na wszystko, Internet powinien być miejscem wolnym od cenzury, ponieważ tylko w ten sposób stanie się kwintesencją myśli całej ludzkości i cennym punktem odniesienia do ujrzenia i zrozumienia prawdziwej rzeczywistości naszego świata.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *