Unia Jewropejska chce opodatkować wszystko, nawet roboty

Biurokratyczny koszmar rodem z Brukseli – Unia Jewropejska łamie kolejne granice biurokratycznych absurdów i chce za pomocą ustaw kontrolować wszystko i wszystkich opodatkowując nawet roboty i wyznaczając im administracyjnie czas ich pracy.

Unia Jewropejska chce opodatkować wszystko, nawet roboty
Unia Jewropejska chce opodatkować wszystko, nawet roboty

Tematem robotów zajęły się ostatnio władze biurokratycznej machiny Unii Europejskiej. Według gryzipiórków z Brukseli roboty powinny być traktowane jak ludzie, gdyż nie chorują, nie narzekają i są dużo sprawniejsze od ludzi. Jednym słowem – powinny płacić podatki. Idiotyczny pomysł biurokratów z Brukseli ma dotyczyć robotów przemysłowych, które będą traktowane jako „elektroniczni ludzie”.

„Rozwój robotyki i sztucznej inteligencji może doprowadzić do przejęcia przez roboty znacznej części pracy wykonywanej obecnie przez ludzi, co przy zachowaniu obecnej podstawy opodatkowania budzi obawy, co do przyszłości zatrudnienia oraz stabilności systemów zabezpieczenia społecznego i może prowadzić do rosnących dysproporcji w podziale bogactwa i wpływów” – czytamy w raporcie unijnym wyprodukowanym przez idiotę w krawacie zza brukselskiego biurka.

Według planu unijnego, roboty przemysłowe będą miały swój okres przydatności do pracy. W odróżnieniu od ludzi nie pójdą na emeryturę, tylko wylądują w koszu. UE najchętniej robiła by to samo z ludźmi, ale na szczęście tego robić nie może.

UE w swojej bezkresnej głupocie łudzi się, że będzie kontrolowała w ten sposób elektroniczne ręce do pracy i wymuszała na koncernach rezygnację z robotów na rzecz wykwalifikowanych ludzi. Na szczęście (lub nieszczęście – bo idiotyczny pomysł unijnych biurokratów uderzy w obywateli UE) człowiek został wyposażony w mózg i nie będzie dla niego stanowić żadnego problemu ominięcie tak idiotycznego pomysłu…

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *