Polska wolna od zamachów terrorystycznych

Okazuje się, że Polska jest jednym z najbezpieczniejszych krajów na świecie pod względem ilości ataków terrorystycznych w ostatnich piętnastu latach.

Polska wolna od zamachów terrorystycznych

Psychopaci i religijni odszczepieńcy owładnięci są wizją narzucenia nam swojej wizji świata za wszelką cenę. Często ceną jest nie tylko śmierć niewinnych osób, ale także ich samych. Podczas gdy na świecie każdego dnia dokonywanych jest kilka zamachów – Polska jawi się jako swoisty raj na Ziemi, gdzie od 15 lat nie doszło do żadnego ataku terrorystycznego, i oby tak pozostało.

Google przygotował mapę tego typu wydarzeń na świecie. Wynika z niej, że najwięcej dramatów miało miejsce na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Natomiast jeśli chodzi o Europę, to są kraje, na terytorium których nie doszło do żadnego ataku terrorystycznego w przeciągu ostatnich 15 lat. Należą do tych wyjątków Polska, Słowacja, Luksemburg i Litwa.

Polska wolna od zamachów terrorystycznych - mapa

umd.edu

Share

4 thoughts on “Polska wolna od zamachów terrorystycznych

  1. Oby tak pozostało, aczkolwiek tak ostro między terrorystami, a polakami ogólnie to nie było nigdy. Obawiam się, że prędzej czy później (raczej prędzej) jakiś atak nastąpi. Obym się mylił.

      1. Witam, bardzo ciekawa mapa (i blog) niestety nie mogę znaleźć owego źródła od google, mogę prosić o link do oryginału? Nabrałem trochę paranoicznego sceptycyzmu po złych przejściach z pseudonaukowymi pseudoźródłami 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *