Polacy – podobnie jak reszta Europy – ulegli zbiorowemu zidioceniu

Ze smutkiem stwierdzam, że Polacy – podobnie jak reszta Europy – są głupi. Ponad 25 lat po dokonaniu bardzo ważnych zmian ustrojowych zdecydowana większość Polaków wciąż pragnie rządów oszustów i złodziei.

Polacy - podobnie jak reszta Europy - są głupi
Polacy – podobnie jak reszta Europy – są głupi

Nie chcę wyliczać kolejnych afer finansowych, które były dziełem dokładnie wszystkich, rządzących Polską ugrupowań. Było ich tak wiele, że wyliczanie ich byłoby bardzo nudne. Poza tym nikt by tego nie czytał, biorąc pod uwagę preferencje wyborcze zdecydowanej większości.

PiS, PO, SLD, PSL – to Ci sami ludzie. Różnią ich tylko niewielkie niuanse w kwestiach religii i głównych celów. Te różnice to naprawdę niuanse, ale politycy i media z lubością rozdymają je do wielkich różnic światopoglądowych. A Polacy? Jak żyli w nędzy – tak żyją, jak wybierali wysokie podatki – tak wybierają, jak przymykali oko na afery – tak przymykają. Dają się manipulować radiu, telewizji i prasie. Z lubością łykają lewacką papkę serwowaną im przez tych samych ludzi i walczą ze sobą o pierdoły.

A Polska? A kto by się przejmował pierdołami…

Share

2 thoughts on “Polacy – podobnie jak reszta Europy – ulegli zbiorowemu zidioceniu

  1. QRWA !!! …A WSZYSTKO TO ZACZĘŁO SIĘ OD TEGO POGAŃSKIEGO ZBRODNICZEGO ŻYDOWSKIEGO WATYKAŃSKIEGO — ” chrztu ” — :(((( ………… ALBOWIEM NIC , ANI NIKT NIE ZROBIŁ Z NAS SŁOWIAN TAKICH DEBILI/IDIOTÓW/KRETYNÓW/OSŁÓW/BARANÓW nomen omen – ” prawdziwych Polaków „- :(…JAK TEN ZBRODNICZY PAZERNY PASOŻYT Z TEGO MAFIJNEGO ZBRODNICZEGO LUDOBÓJCZEGO – ” chrześcijańskiego ” — WATYKANU 🙁 !!! …..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *