POLACY MAJĄ DOŚĆ WYMACHIWANIA SZABELKĄ

Polacy mają dość bezsensownego wymachiwania szabelką i w związku z tym pokazali PiSowi żółtą kartkę w postaci wzrostu notowań całkowicie skompromitowanej Platformy.

O tym głównie rozmawiali publicyści w Saloniku Politycznym Rafała Ziemkiewicza. „Władzy rośnie wtedy, kiedy nie ma konkurenta albo jest takie wrażenie, że go nie ma. Od czasu, kiedy Ewa Kopacz zabiła Platformę, a potem przejął ją Schetyna, było przekonanie, że Platforma ledwo żyje. Gdy publiczność obserwuje, że władza nie ma konkurenta, to wtedy dostaje premię. Grzegorz Schetyna grał o to, żeby wykończyć konkurencję po własnej stronie, przede wszystkim Nowoczesną, nie wchodził w różne „Wolność-Równość-Demokracja”, nie za bardzo łączył się z KOD-em, żeby odtworzyć dwubiegunowy podział, na którym zyska. Czekał, aż się doczekał” – powiedział Stanisław Janecki z tygodnik „W Sieci”. Obok niego, gośćmi „Saloniku politycznego” Rafała Ziemkiewicza byli Joanna Miziołek („Wprost”) oraz Łukasz Warzecha („Do Rzeczy”).

Share

2 thoughts on “POLACY MAJĄ DOŚĆ WYMACHIWANIA SZABELKĄ

  1. wydaj się wam ,ludzie są za pise-m,sondaże,oceny,słupki itd….wystrarczy porozmawiać ze zwykłym obywatelem który kupuje chleb,idzie ulicą, stoi w giga kolejce do lekarza,z matką pchającą zwój wózek z dzieckiem…..platformy obywatelskiej nikt nie trawi,w dupie ludzie mają te zwyrodniałe mordy mówiące o parlamencie europejskim, mówiące o sobie itd,itd….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *