Pentagon i zombie

Pentagon przygotował plan na wypadek ataku zombie. Czy rząd USA wierzy w inwazję hord z zaświatów? Dokument o nazwie CONPLAN 8888 wymienia szczegółowe procedury, które należy uruchomić w razie masowej inwazji.

Pentagon i zombie
Pentagon i zombie

CONPLAN 8888, znany również jako „Plan Przeciwdziałania Dominacji Zombie” jest opatrzony datą 30 kwietnia, 2011 roku. Dokument wymienia osiem rodzajów zombie, a wśród nich tak nietypowe przypadki, jak zombie wegetarianie, którzy nie zagrażają ludzkiemu życiu, czy zombie kurczaki. O tych ostatnich, z pełną powagą możemy przeczytać, że „choć wydaje się to niedorzecznie, w rzeczywistości zombie kurczaki są faktycznie jedynym rodzajem zombie, którego istnienie udowodniono”. Jako potwierdzenie, Pentagon przytacza przykłady nieprawidłowego usypiania starych kogutów, które potrafią wykopywać się spod stert zwłok. Całe szczęście – jak zauważają wojskowi – „kurczaki wydają się nie stanowić bezpośredniego zagrożenia dla ludzi”.

„Zombie są straszliwie niebezpieczne dla istnienia ludzkości, a infekcje mogą potencjalnie podkopać bezpieczeństwo narodowe oraz działalność gospodarczą, na których opiera się nasz styl życia”

A co jeśli Ziemię faktycznie zaatakuje horda zombie? Wiemy, że Pentagon jest gotów na taką okoliczność.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *