Nostradamus przewidział koniec świata na 25 listopada 2015 roku

#Nostradamus w swoich złowieszczych wizjach przewidział koniec świata na 25 listopada 2015 roku. Pasuje Ci to? Jesteś przygotowany? Jak tam samopoczucie w ostatnich chwilach Twojego życia?

Nostradamus przewidział koniec świata na 25 listopada 2015 roku
Nostradamus przewidział koniec świata na 25 listopada 2015 roku

Prawdopodobnie przeżyłeś już kilka końców świata. Dzisiaj nastąpi kolejny. Jesteś na to gotowy? Złowieszczych wizji było już całkiem sporo, począwszy od wizji z świętej księgi chrześcijaństwa, a skończywszy na doniesieniach profesora Walsha o krwawym księżycu. Są tacy, którzy wierzą, że to co obserwujemy od dłuższego czasu, znajduje potwierdzenie w słowach francuskiego lekarza, astrologa i okultysty Nostradamusa. Czeka nas zatem kolejny koniec świata 2015? Moim zdaniem Nostradamus był sprytnym kłamczuszkiem, a odczytywanie jego pogmatwanych wizji, to tylko kwestia interpretacji. Ale ja jestem #pragmatyk’iem…

Jak tym razem ma się skończyć świat? Według zwolenników teorii spiskowych układ planet z dzisiejszego dnia zwiastuje olbrzymie #trzęsienie ziemi, które nawiedzi południową część Europy. W moje opinii to nie koniec świata, ale nawet jeśli koniec świata nie nastąpi dziś, to w zanadrzu mamy jeszcze kilka możliwości, jak wybuch super-wulkanu w #Yellowstone, zderzenie z planetoidą, czy światowy konflikt nuklearny.

Ja spokojnie robię to co zawsze. Pracuję i nie martwię się nawiedzonym bełkotem XVI-wiecznego wizjonera. Czego i Tobie dzisiaj życzę.

#planeta #wizjoner

PS. Ale będę miał się z pyszna jeśli dziś Europę nawiedzi trzęsienie ziemi….

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *