Mech Kuratas i jego odpowiednik dla dzieci

Japonia słynie z produkcji robotów, do tego Japończycy uwielbiają tworzyć anime oraz gry o zaawansowanych mechanicznych maszynach oraz ich bataliach na śmierć i życie. Nie powinno zatem raczej nikogo dziwić, że przenoszą swoją wizję do świata rzeczywistego.

Mech Kuratas i jego odpowiednik dla dzieci
Mech Kuratas i jego odpowiednik dla dzieci

Trochę czasu minie zanim zobaczymy latającego i strzelającego laserami mecha, ale wygląda na to, że Japończycy są na dobrej drodze do zrealizowania tego pomysłu. Jeżeli dysponujcie odpowiednią gotówką, to możecie sprawić sobie mecha bojowego za pośrednictwem Amazon.co.jp.

Mam jednak złą wiadomość dla wszystkich, którzy szykują się na przyszłe wojny. Kuratas został wystawiony na sprzedaż przez Suidobashi Heavy Industries za okrągły milion dolarów. Nie ma jednak możliwości dokupienia do niego elementów militarnych. Mając jednakże takie pieniądze na zakup mecha, zaangażowanie grupy inżynierów do przerobienia maszyny nie będzie pewnie większym problemem.

Nie zapomnijcie też o swoich dzieciach, będą pewnie zazdrosne i same zaczną prosić o identyczną zabawkę. Bez obaw, Japończycy pomyśleli również o nich. Firma Sakakibara Kikai oferuje mecha w wersji mini za „jedyne” 21 tys. dolarów.

źródło

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *