Masowa inwigilacja Polaków przez polskie służby specjalne

Polskie służby specjalne masowo inwigilują Polaków podsłuchując ich rozmowy telefoniczne oraz czytając SMS-y. W ubiegłym roku służby sięgały po nasze prywatne informacje aż 2 miliony 177 tysięcy razy. Można to traktować jako dowód na to, że rządząca od 8 lat partia buduje w Polsce państwo policyjne.

Masowa inwigilacja Polaków przez polskie służby specjalne
Masowa inwigilacja Polaków przez polskie służby specjalne

Już od kilku lat docierają do nas pytanie, że władza robi co chce z naszą prywatnością i pod byle pretekstem, każdy z nas może być podsłuchiwany. Zwykle pożyteczni idioci – zwolennicy rządu – twierdzą, że ktoś kto nie ma nic do ukrycia nie powinien się niczego obawiać. Problem jednak w tym, że 2 miliony podsłuchów oznacza, że podejrzany może być każdy z nas, a to co zostanie podsłuchane może być wykorzystane przeciw każdemu z nas.

Wszyscy jeszcze chyba pamiętają, gdy w 2007 roku władzę obejmowała aktualnie rządząca partia – Platforma Obywatelska. Mówiono wtedy, że kończy się już „duszna atmosfera” podsłuchów w IV RP i teraz w końcu będzie normalnie. Okazuje się jednak, że Polacy wybrali sobie do rządzenia nimi ludzi, którzy robią właśnie dokładnie to o co oskarżali swoich politycznych adwersarzy…

źródło

Share

One thought on “Masowa inwigilacja Polaków przez polskie służby specjalne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *