Google tworzy lewacką krainę ogólnej szczęśliwości

Google tworzy system Google Perspective. Powstał on we współpracy z firmą Jigsaw. System wykorzystuje w swojej pracy algorytmy sztucznej inteligencji, które pozwalają mu uczyć się na bieżąco nowych rzeczy, dzięki czemu lepiej potrafi on walczyć z niepoprawnymi politycznie komentarzami.

Lewacki system Google wykrywa antylewicową „mowę nienawiści” w komentarzach i usuwa je z internetu, tworząc piękny, przejrzysty i pełen miłości cudowny świat. Należy pamiętać, że nawet najlepsze systemy komputerowe wyposażone w sztuczną inteligencję zawsze działają tak, jak sobie życzy ich twórca. Można więc śmiało powiedzieć, że Google powoli wprowadza cybernetyczną cenzurę i jawnie dąży do ograniczenia wolności słowa.

Póki co lewacki system Google nie działa jeszcze autonomicznie, wspomagając marksistowskich moderatorów, zapodając im wykryte podejrzane treści do ostatecznej oceny, ale gigant już zapowiada, że będzie dążył do pełnej automatyzacji systemu. Wtedy już nikt, poza Google, nie będzie miał żadnego wpływu na to jaki obraz rzeczywistości będzie nam prezentowany na stronach internetowych.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *