Dziwny obiekt sfotografowany na niebie nad USA

W miejscowości Taylor, w stanie Karolina Południowa, doszło do ciekawej obserwacji UFO. Fotograf amator sądził, że zrobił kilka fotek Słońca i Księżyca, które są blisko siebie na niebie o zmierzchu. Ale kiedy Stephanie Davenport przyjrzała się temu bliżej, coś przykuło jej wzrok.

Autorka zdjęć powiedziała, że ​​zrobiła je zeszłej niedzieli. Kilka pierwszych ujęć wykonano w okolicy Center Drive w Taylor, a następne kilka kierując się na drogę nr 290. Za każdym razem, na zdjęciach jest dziwna jasna plama.

„Początkowo myślałam, że to księżyc, ale kiedy zobaczyła moje zdjęcia, stało się jasne, że to coś innego, to było okrągłe i było na nim kilka światła,.” – mówi Davenport w oświadczeniu na facebook.

Kobieta postanowiła, że skonsultuje się ze specjalistami z NASA, którzy jej zdaniem byli w stanie dać odpowiedź na pytanie co to było. Według niej odpowiedziano jej, że są to tylko uszkodzone piksele matrycy CCD. Plamy mają nie być ich zdaniem powodem do jakichkolwiek niepokojów.

Niemniej jednak świadkom nie jest łatwo przyjąć to trywialne wyjaśnienie.

„To nie ma dla mnie sensu, ponieważ obiekt był w niektórych obrazach za chmurami i gałęziami drzew. Nie mam pojęcia, co to może być.”
Stephanie Davenport sugeruje, że może to co udało jej się sfotografować, to coś nie z tego świata…

źródło

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *