Były astronauta uważa, że obcy uratowali Ziemię

Były amerykański #astronauta stwierdził, że wzrost obserwacji „latających talerzy” po II wojnie światowej wynikał z obaw kosmitów o atomowy #Armagedon, jaki mogła zgotować sobie ludzkość. Próbowali powstrzymać nas przed kolejną wojną – powiedział #EdgarMitchell.

Były astronauta uważa, że obcy uratowali Ziemię
Były astronauta uważa, że obcy uratowali Ziemię

Astronauta dodał, że informacje te uzyskał od wysokich rangą urzędników i wojskowych. Edgar Mitchell – były astronauta Apollo 14 i szósty człowiek na Księżycu po raz kolejny zaskoczył swoimi rewelacjami na temat #UFO i kosmitów. W wywiadzie stwierdził, że pokojowo nastawieni #obcy byli bardzo zatroskani zbudowaniem przez ludzkość bomby atomowej, dlatego po II wojnie światowej zintensyfikowali swą aktywność na Ziemi.

– Oni chcieli poznać nasze zdolności militarne – powiedział Mitchell. – Z moich osobistych rozmów z różnymi ludźmi wynika jasno, że obcy próbowali powstrzymać nas przed kolejną wojną i pomogli zaprowadzić na Ziemi #pokój. Rozmawiałem z wieloma oficerami lotnictwa, którzy pracowali przy silosach z bronią jądrową w czasach zimnej wojny. Mówili mi, że nad ich stanowiskami często pojawiały się obiekty UFO i unieruchamiały pociski. Inni oficerowie powiedzieli mi, że na wybrzeżu Pacyfiku często dochodziło do zestrzeliwania pocisków przez obce statki latające. W tamtych latach naprawdę wiele się działo.

Czy Edgar Mitchell ma rację, twierdząc, że jakaś obca rasa monitoruje rozwój ludzkości?

#kosmos #kosmici #Ziemia onet.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *