Bredzisława dopadła skleroza

Podczas spotkania zorganizowanym przez PO, były prezydent Komorowski wrócił do afery wokół krzesła podczas jego wizyty w Japonii. Najwyraźniej Komorowski ma krótką pamięć.

Ten krótki filmik powyżej jest dla przypomnienia jego ekscelencji Komorowskiemu jak się zachowywał w japońskim parlamencie.

Sam Komorowski idzie w zaparte twierdząc, że „Nie było żadnego krzesła, żadnego fotela ani żadnej ławki i z tego zrobiono jakiś, że prezydent Polski wskoczył na krzesło marszałka. Nie było żadnego fotela. To dowód na to jak można zakłamać prawdę.”

No cóż. Specjalistami od kłamstw i zakłamywania prawdy jest akurat była partia naszego miłościwie nam już nie panującego prezydenta. Posłuchajmy jeszcze co mówi Jacek Wan – przewodniczący Stowarzyszenia Korespondentów Zagranicznych w Polsce, dziennikarz japońskiej telewizji NNN, komentując powyższy film.

„Wchodzi niestety na siedzenie dla spikera… Tam jest siedzenie wyłożone poduszką, powiedzmy… A między tym siedzeniem, a mównicą jest mały korytarzyk – pewnie tamtędy proszono, by prezydent przeszedł. Ale na tyle niewysokie było, że stanął…”

Bredzisława dopadła skleroza
Bredzisława dopadła skleroza

No cóż, kiedy wątpliwości co do sklerozy Komorowskiego mamy już rozwiane, możemy powrócić do naszych codziennych czynności.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *