Bezzałogowy dron został odnaleziony na Marsie?

Na ogół sceptycznie podchodzę do tego typu rewelacji, ale na zdjęciu wykonanym przez #łazik #Curiosity na Marsie, a udostępnionym przez #NASA wyraźnie widać coś, co nijak nie przypomina tworu naturalnego. Czy na Marsie został odnaleziony nieczynny, bezzałogowy #dron z innej planety?

Bezzałogowy dron został odnaleziony na Marsie?
Bezzałogowy dron został odnaleziony na Marsie?

#Zdjęcie zostało wykonane kilka lat temu, ale było słabej jakości. Niedawno pojawiła się możliwość obejrzenia go w wyższej rozdzielczości. To otworzyło drogę do uzyskania lepszego obrazu tego niezidentyfikowanego obiektu, w którym wielu widzi część statku kosmicznego #obcy’ch, bezzałogowego #dron’a, który opadł na planetę lub (w tym ja) część maszyny stworzonej… ludzką ręką. Są też tacy, którzy dorabiają do obiektu całą, bogatą historię o tym, że nieznany obiekt to dron stworzony przez rdzennych mieszkańców Marsa. Urządzenie to miałoby powstać w czasach gdy #Mars posiadał jeszcze atmosferę i przypominał Ziemię. Historia się rozwija i mówi o kataklizmie w postaci zmasowanego ataku wrogich obcych, co z kolei zaowocowało zatrzymaniem marsjańskiego pola magnetycznego i pozbawieniem Marsa działania ochronnej magnetosfery. Uff…

Tak czy siak, sprawa wygląda co najmniej tajemniczo. #UFO, dron, czy część ziemskiej sondy kosmicznej? A Ty, co o tym sądzisz?

Share

One thought on “Bezzałogowy dron został odnaleziony na Marsie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *